fbpx

NÁŠ TÍM

DSC05522 (1)

NÁŠ PRÍBEH

Vždy som mala blízko k deťom a mojím snom bolo mať raz moje vlastné bábo oblečené od hlavy po päty v značke, ktorá bude mať časť mňa. S touto myšlienkou som sa začala zahrávať už na začiatku vysokej školy, pretože vymyslieť niečo veľké, potrebuje čas. Avšak, ani som sa nenazdala, a v ruke som držala diplom, no s mojím plánom som sa nepohla nikde. Jedného dňa sa mi však ozvala kamarátka Soňa, že sa u nej časom zrodil podobný sen a či si ho nejdeme splniť spoločne.
A tu sme. Denisa a Soňa, dve kamarátky, ktoré popri škole robia všetko pre to, aby Vašim najmillovanejším dopriali tie najlepšie kúsky, ktoré by túžili obliecť raz aj tým svojim. Úprimne, ako sme staršie, zamýšľame sa aj nad problematikou fast-fashion priemyslu, jeho dopadu nielen na planétu, ale aj na neférovo vytvorené podmienky pre pracovníkov v menej rozvinutých krajinách. Práve toto bol jeden z dôvodov, prečo sme sa spoločne rozhodli priniesť mamičkám, rodičom a hlavne bábätkám oblečenie, ktoré v sebe nesie hlbšiu myšlienku. V našich kolekciách nájdete produkty vyrobené z kvalitných certifikovaných materiálov, ušitých šikovnými pani krajčírkami priamo u nás na Slovensku. 

Millo Vám ponúka kvalitné, minimalistické, prakticky navrhnuté vecičky a prináša úžasný pocit, že ste pre Vás a Vašich mini spravili to najlepšie, čo ste mohli.

ĎAKUJEME Vám za každú jednu objednávku, ktorou nám spravíte deň lepším.

DENISA & SOŇA

NAŠE HODNOTY

REŠPEKT & FÉROVOSŤ
UDRŽATEĽNOSŤ
JEDNODUCHOSŤ
LÁSKA