fbpx

SPACÍ VAK

Pokiaľ máte živé bábätko, ktoré rado kopká nôžkami počas spánku a musíte ho opakovane prikrývať, spací vak je určite správna voľba.

Celoročný spací vak zo vzdušného mušelínu je vhodný pre bábätká od 6 mesiacov až 2 rokov. Jeho dĺžka dáva bábätku dostatočný priestor na vybratie si polohy spánku, ktorá mu vyhovuje.

Spací vak obsahuje na prednej strane zips chránený látkou, vďaka ktorému bude obliekanie vášho bábätka jednoduché a rýchle. Zips siaha do 2/3 dĺžky vaku. Odporúčame ho používať pri teplote v miestnosti 15-23 C°. Použitými materiálmi dáva bábätku pocit mäkkosti ako v perinke s rozdielom, že nôžky ostanú vždy v teple. 🙂

2,5 Tog

Použité materiály:

Mušelín (1OO% certifikovaná bavlna pochádzajúca z EÚ)

vonkajšia látka – vzor

vnútorná látka – jednofarebná

Hypoalergénny vatelín (vnútorná výplň)

Definícia látky mušelín (dvojitá gázovina):

Látka mušelín vznikla v Japonsku, tkaním dvoch gázovín dokopy. Klasická gázovina je riedko tkaná látka a teda presvitá. V prípade dvojvrstvovej gázoviny – mušelínu sa presvitania báť nemusíte. Mušelín je látka mierna elastická, avšak na rozdiel od úpletu neobsahuje elastán, ale len čistú prírodu v podobe 1OO% bavlny. Výhodami mušelínu je jeho “štvorcová textúra”, vďaka ktorej látka nevyzerá pokrčene, netreba ju žehliť a ľahkosť ba až vzdušnosť.

V prípade “DOSTUPNÉ NA OBJEDNÁVKU” bude produkt odoslaný do 7 pracovných dní. 

Veľkosť Dĺžka (od ramena)
6 -12 mesiacov 85 cm
12 – 24 mesiacov 100 cm

59,90 

SKU N/A Kategória