fbpx

Detský spací vak (2,5 TOG)

Detský spací vak zo vzdušného mušelínu, vhodný pre bábätká od 6 mesiacov až 2 rokov.

Detský spací vak obsahuje na prednej strane zips chránený látkou, vďaka ktorému bude obliekanie vášho bábätka jednoduché a rýchle.

2,5 Tog – celoročné využitie

Skvelý tip na darček pre bábätko. 

 

V prípade “DOSTUPNÉ NA OBJEDNÁVKU” bude produkt odoslaný do 7 pracovných dní. 

 

Ak sa vám niečo páči, no momentálne to nemáme skladom alebo by ste mali záujem o inú veľkosť alebo farbu, neváhajte nás kontaktovať cez Instagram alebo e-mail. Radi sa s vami spojíme a pokúsime sa urobiť maximum pre vaše priania.

59,90  s DPH

Detský spací vak je určite správna voľba, pokiaľ máte živé bábätko, ktoré rado kopká nôžkami počas spánku a musíte ho opakovane prikrývať.

Detský spací vak zo vzdušného mušelínu je vhodný pre bábätká od 6 mesiacov až 2 rokov, počas celého roka. Jeho dĺžka dáva bábätku dostatočný priestor na vybratie si polohy spánku, ktorá mu vyhovuje.

Spací vak obsahuje na prednej strane zips chránený látkou, vďaka ktorému bude obliekanie vášho bábätka jednoduché a rýchle. Zips siaha do 2/3 dĺžky vaku.

Odporúčame ho používať pri teplote v miestnosti 15-23 C°. Použitými materiálmi dáva spiaci vak bábätku pocit mäkkosti ako v perinke s rozdielom, že nôžky ostanú vždy v teple.

Materiály:

  • mušelín (100% certifikovaná bavlna) – vnútorná strana jednofarebná, vonkajšia farba vzor
  • vnútro z netkanej textílie – rúno 1cm (100% certifikovaný polyester)

Starostlivosť:

  • perieme na max. 30 stupňov
  • nežmýkame pri praní !!!
  • nepoužívame aviváž (dokáže poškodiť tvar spacieho vaku)
  • sušíme voľne, nepoužívame sušičku

Definícia látky mušelín (dvojitá gázovina):

Látka mušelín vznikla v Japonsku, tkaním dvoch gázovín dokopy. Klasická gázovina je riedko tkaná látka a teda presvitá. V prípade dvojvrstvovej gázoviny – mušelínu sa presvitania báť nemusíte.

Mušelín je látka mierna elastická, avšak na rozdiel od úpletu neobsahuje elastán, ale len čistú prírodu v podobe 100% bavlny.

Výhodami mušelínu je jeho “štvorcová textúra”, vďaka ktorej látka nevyzerá pokrčene, netreba ju žehliť a ľahkosť ba až vzdušnosť.

Možnosť kombinovať so ZAVINOVAČKOU alebo MUŠELÍNOVÁ PLIENKA 70x80cm.

Odtiene farieb produktov nemusia úplne zodpovedať skutočnosti. Môžu sa líšiť v závislosti od svetla či nastavenia Vašej obrazovky.

Dizajnované a vyrobené na Slovensku z certifikovaných látok. 

Nájdete nás aj na Instagrame.