fbpx

ZAVINOVAČKA

Do MILLO rodinky sa nám narodil malý človiečik. Hneď po jeho narodení ho maminka zabalila do zavinovačky, avšak nebolo to bábätko, ktoré by v nej bolo najspokojnejšie. Domievala sa, že zavinovačka nie je pre neho. Alebo mu len je v nej teplo a preto sa necíti spokojne?

Vyskúšali sme teda u našej pani krajčírky dať ušiť zavinovačku z mušelínu. Predsa je to látka, ktorá dýcha, absorbuje pot a znižuje riziko prehriatia bábätka pri prikrytí alebo zabalení.

Zavinovačka sa podarila a jej výsledná podoba bola nad naše očakávania. Vytvorili sme ju obojstrannú, s dvojakými stuhami, aby mamička mohla využívať jednu zavinovačku a mať vlastne dve. Dokonca je možné vyskladať až štyri kombinácie.

A čo keď bábätko vyrastie? Zavinovačka je navrhnutá tak, že sa dá naďalej využívať ako prikrývka, či dokonca ako podložka pod bábätko. Vďaka vatelínovej výplni a mušelínu je neuveriteľne vzdušná a sľubujeme, že si ju Vaše mini obľúbi takisto ako to naše, pre ktorého je odteraz zavinovačka verný kamarát.

DVA DIZAJNY v jednej zavinovačke.
DVE stuhy z každého dizajnu.

Stuhy nie sú ku zavinovačke pripevnené a preto si dokážete sami regulovať tesnosť, akou zavinovačku stiahnete. Neobsahuje žiadne gombíky ani suchý zips.

MATERIÁL: 100% organická bavlna – mušelín
VÝPLŇ: vatelín

ROZMERY: 73×73 cm

AKO SA O ZAVINOVAČKU STARAŤ?
– Prať zavinovačku na max 30 stupňov.
– Nežmýkať pri praní!
– Nepoužívať AVIVÁŽ (dokáže poškodiť tvar zavinovačky)!
– Nevyužívať sušičku, sušiť voľne rozprestretú.

Odtiene farieb produktov nemusia úplne zodpovedať skutočnosti. Môžu sa líšiť v závislosti od svetla či nastavenia Vašej obrazovky.

VYROBENÉ na SLOVENSKU z CERTIFIKOVANÝCH LÁTOK

V prípade “DOSTUPNÉ NA OBJEDNÁVKU” bude produkt odoslaný do 7 pracovných dní. 

1.293,30 

SKU N/A Kategória